| anonim_4396 a întrebat:

Funda. i am zis unui baiat ca l plac si acum ma ignora. suntem prieteni. el mi-a zis ca nu stie ce sa mi raspunda, ca incearca sa se concentreze pe scoala si ca nu stie ce simte. e posibil asta? adica, mie mi se parea ca ma place. deci, daca ma ignora, ma place sau nu? si... el nu e prea placut de fete...ca e mai timid. totusi, in fata mea, a recunoscut ca se crede fraier. si cateodata, se uita la mine. si prietenii lui intreaba de mine cand lipsesc sau intarzii. ajutoor, va rog!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca se uita la tine si zambeste sau rade ii place de tine dar daca e serios nu te place.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

A recunoscu ca e fraier? Ceva mai penibil nu puteam sa aud... Poate ii place de tine,dar e prea timid sa-ti spuna asta, probabil nici nu stie cum sa se comporte intr-o relatie! Fi si tu atenta la limbajul trupului, iti vei da seama singurica daca te place sau nuhappy

| Abadonna a răspuns:

Iti zice asta pentru ca este timid. Incearca sa il faci sa se simta mai in largul lui cand discutati despre situatia asta. Te ignora pentru ca de fapt nu stie ce sa faca si cum sa reactioneze.
Trebuie sa il faci sa inteleaga faptul ca ce discutati voi va ramane intre voi si ca poate avea incredere in tine. Daca se convinge de acest lucru o sa fie mai deschis.
Mult succes happy

| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Da se poate happy sa te placa...dar nu vrea ca alti sa stie ce simte pentru tine