| mmeee79 a întrebat:

Funda la rasp care imi place cel mai mult:Cum va place sa va imbracati: sport, mai cu tocuri.la scoala vorbesc.Intr-o zi ploioasa cum te imbraci, sau cand e soare. Mie nu prea imi place cu tocuri, nu ma consider o pitipoancahappy
Mai dati-mi ideibig grin

Răspuns Câştigător
| Kenny a răspuns:

Daca ai tocuri nu inseamna ca esti pitipoanca.
In orice caz, eu la scoala am uniforma compusa din camasa alba, o vesta nasoala rau [verde deschis cu negru-n carouri :))] si pantaloni negrii. Imi place sa port pantaloni din aceia mulati [skinny jeansi] de culoare neagra, albastra sau gri. In picioare port tenesi si bascheti, de toate felurile sau culorile posibile :)) Macar aici pot sa`mi aleg eu ce vreau.
Sau imi plac skaterii, gen asa: http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?out=jpg&size=l&tid=931997
Arata grozav si sunt chiar confortabili. :x
De exemplu azi m`am incalat cu niste tenesii gen asa: http://i800.photobucket.com/albums/yy286/liannaionut/DSC01140.jpg numai ca erau alta culoare.
Atunci cand e ploaie port niste cizmulite scurte, cam asa ceva: http://adelle.files.wordpress.com/2008/01/botine-forever-mine.jpg
Tocurile imi plac, dar numai la ocazii foarte speciale, nu la scoala - eu sunt o fire mai zbuciumata si alerg tot timpul, deci intelegi de ce. :))
Important e sa porti ce`ti place si in ce te simti tu bine.

3 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Nu imi place sa ma imbrac nici extra-sport, adica in haine largi si numai treining, dar nici elegant cu tocuri de 10 cm, fusta-mini, maieu pana la buric. straight face
Eu ma imbrac in stilul meu propriu. De exemplu pe o zi ploioasa ma imbrac in : blugi skinny sau pantaloni mulati, cizme negre, o bluza draguta si geaca [daca e frig] sau palton de primavara [daca e cald] si o umbrela si gata vestimentatia. happy

| Graphee a răspuns:

Sal.

Păi depinde şi de timp. De ex: Dacă e noroios, nu îmi i-au tocuri. Mie îmi una, îmi place să mă îmbrac şi sport, şi elegant etc.

| mmeee79 explică:

Bine, nici mie nu-mi place in trening. poate cand am sport.si atunci ma imbrac doar la sala, dupa aia ma schimb din nou.
Si nici cu haine largiii.nu...defel!

Alte idei?big grin