| Pyssaa a întrebat:

Tu cum te imbraci la scoala? Doar rasp fetelor ma intereseaza big grin

12 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu ma imbrac cu o bluza, camasa alba, uniforma, blugi mulati negri/albastru inchis, tenesi/cizme(cand e frig). Numai bine.

| Awndre a răspuns:

Blugi negri/albastrii inchisi, skinny + camasa alba/neagra/gri/bleu mai rar rosie + cravata ( uneori) +vesta neagra. Niste ugg-uri sau botinethinking Ca geaca port acum iarna geaca de piele/imitatie de piele maro/neagra sau palton mov/maro/negruhappy.

| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

Poi...nu stiu. cu toate ca se zice ca e "scoala" si trebuie sa te imbraci special pentru statu in banca cu cartea deschisa ...eu ma imbrac normal! Merge si putin decoltat. nu exsagerat! De obicei in blugi mulati si in bluze cu putin decolteu. si ca sa nu atraj privirile profit ca-i iarna si imi iau un fular sau o esarfa asortata cu bluza!
Puplove struck

| Patricia a răspuns:

Un tricou, o helanca neagra pe sub (cand e frig), camasa oribila, larga, barbateasca, bleu, descheiata peste, imi mai cere si cravata aia stupida si nefolositoare pe care o tin sub camasa descheiatalaughing, blugi negri sau albastri si niste rupturi pe ei, cizme scurte, tenisi sau adidasi
Asa ma imbrac mereuoh go on

| forever4you a răspuns:

Poi am niste blugi stramti negri cu cateva dungi albe, cu o bluza alba pe corp lunga si cu o vestuta neagra, cateodata cu sacoul, mai am si niste pantalon negri tot stramti pe picior ma refer cu o camasuta alba stransa la sold cu o curea si cand mai vreau mai o leg ca are ea ceva in loc de curea si cu un sal mov inchis de culoarea gecii, ghete negre cu putin toc, parul mil prind cu o clama doar parte din el si o parte mi-l las pe spatebig grindar maine ma imbrac in costum popularlaughing

Tu?big grin

| forever4you a răspuns:

La noi la scoala singura regula este sa fie ceva alb si negru iar restul nu conteazabig grin

| SecretWish a răspuns:

Cu uniforma crying
oricum ai putea sa te imbraci cu ceva alb sau negru, bleu sau albastru marin tongue

| Yoana a răspuns:

Eu ma imbrac cu uniforma straight face

| LoveBonJovi a răspuns:

Eu mă îmbrac cu haine normale şi simple.
În zilele când am sport îmi iau o trening, iar în zilele când nu am sport blugi şi o bluză (şi când este frig îmi iau o vestuţă).
Şi sunt fată, da.

| xxxxxxxx a răspuns:

La noi la scoala se poarta un cct de uniforma in carouri, da cu blugi f comozi negri/albastri o bluza simpla (nu maleta sau nu stiu ca, dar sa fie cum sa spun, legatafara model pe ea si legata ceva cen cute) cu o bratara

| îîîîîî a răspuns:

Un sac rosu... cat mai comod

| saidlaura a răspuns:

Pai eu ma imbrac asa :imi iau o bluza(nu imi pasa ce bluza), apoi imi pun o esarfa colorata dupa aia imi iau un hanorac cu dungi sau simplu(mov, albastru, negru depinde dupa zi), blugii skinny inchisi la culoare nu suport blugii deschisi doar cei albi sau gri si imi iau niste high shoes sau tenisi iarna daca e bocancii