| bau0217 a întrebat:

FUNDA! O sa vina o prietena in Bucuresti si vreau sa o plimb putin. Stiti cumva locuri interesante de vizitat? Chiar daca stau in Buc de cand ma stiu, nici o idee nu am despre ce ar fi interesant de vazut in bucurestistraight face

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Mergeti la strand
prin centru.
parcuri. terase.
pe la magazine daca vrea sa isi cumpere ceva.

| DBlack a răspuns:

Depinde in ce oras sta eahee hee. stai in Bucuresti si nu stii unde sa o duci laughing)). daca sta intr-un oras mai. prafhee hee duo la mall. duo la mc.donald, duo la patinoar. duo in herastrau. sunt atatea locuri laughing)daca stau sa insir. si tu nu stii unde sa te duci. eu nu stau in Bucuresti si totusi. laughing))

| bau0217 explică:

Nu e vorba de malluriwinking vreau ceva mai special, iar eu in buc nu prea stiu nimic speciallaughing nu e vorba ca nu stiu baruri, terase si alte tampenii din astea.