| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA pentru o tema originala si creativa pe care sa o abordam la dirigentie. Tema trebuie sa contina si imagini sau filmulete pe baza carora se poate incepe o discutie.

1 răspuns:
| AlinaLV a răspuns:

Uite: sunt oameni carora le pasa! Poti face un filmulet: fie cu natura care este poluata sau cu persoanele agresate pe strazi, sau cu familiile care isi abandoneaza copiii. Poti sa alegi sa deschizi tema despre doctorii care nu isi indeplinesc sarcinile sau despre oamenii care nu fac nimic si primesc salarii uriase!