| fane123fane a întrebat:

(Funda)Salut, as dori si eu un sfat despre cum ar trebui sa vorbesc cu o fata, deoarece arat destul de bine(adica fetelor le plac de mine) sunt glumet dar problema este atunci cand intru in discutie cu o fata nu ma prea descurc sa vorbesc cu ele. Merci pentru ajutor.

2 răspunsuri:
| catalinalina a răspuns:

Daca iti place de o fata (in mod normal aici au baietii probleme) si nu stii cum sa o abordezi, cand intri in vorba cu ea intreab-o ce mai face, sau daca vezi ca scrie la ceva intreab-o daca are nevoie de ajutor... poti gasi interesele comune si discuta cu fetele despre asta (de ex baietii vorbesc liber cu mine ca au gasit lucrurile de interes comun). sunt sigura ca te vei descurcawinking...mult succces happy