| Static a întrebat:

Funda si vot! Vreau si eu tehnici de copiat, maine am un test, si am nevoie rapida de cateva tehnici, bune. Si care sa tina, si mai subtile. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Buna, si eu sunt de parere ca mai bine e sa inveti da o metoda care poate te-ar ajuta ar fi sa rupi o foaie de caiet din mijloc si sa o deschizi si in interior scrii formullele sau ce ai nevoie, sa nu o deschizi de la inceputul testului ca vei avea probleme dupa cde incepi sa scrii pe prima pagina o poti deschide ca nu se va observa, ai grija si succes.

2 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Sper ca ti-ai dat seama ca ma refeream la ciorna.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Pe incheietura mainii, in palma, pe telefon Dar Cea mai buna metoda e INVATATUL.Baftaaaa pentru mainewinking