| Casandra a întrebat:

Ceva tehnici de copiat stiti...maine dau test la francezacrying

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Te pot ajuta, daca vrei. cu tehnici de invatat! Vei fi mai castigata.
Bafta!

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vechea chestie cu caietu in banca ...mai mereu merge big grin. sau pune caietul sub fund si cand se aproprie profa strangi picioarele! cand pleaca te uiti in caiet XD

| Lora a răspuns:

Fitzuici puse in maneca

| Barajag a răspuns:

Uite ca te invat la prostiihee heeEu la scoala aveam niste banci ponosite, incat puteam scrie pe ele, insa o alta varianta ar fi sa te imbraci cu o fustita, iti pregatesti fituica si o bagi dedesubtbig grin
Si totusi, nu crezi ca este mai bine sa inveti si vei vedea cat de bine este sa iei o nota pe meritul tau si nu al unei fituici? Bafta!

| anaisu a răspuns:

Vechea copiuta; sa copiezi de la colegi; scrisul pe mana dar sa nu te prinda; caietul sau cartea in banca; scrisul pe banca sau de exemplu noua ne-a dat pe numere si colega mea care era alt numar mi-a soptit tot testul:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... daca ai o profesoara mai... cum sa zic care nu-i prea pasa(nu se plimba printre banci etc.) incearca cu scrisul pe palma, ajutandute cu colegii prin limbajul semnelor(daca il stii) sau daca stai putin mai inspate poti tine caietul pe brate fara nici o grija.

eu am avut test la franceza in clasa a 5 a si era la pronuntie
frofa nu a vazut nimic ca eu aveam foaia de pronuntie sub test... si asa am luat 10.

sper sa te ajute si bafta la test funda? plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de ca colegi ai daca nu te spun sa scrii pe banca(asta e cam riscant) sau daca te spun incearca sa iti pui caietul in ghiozdan.si sa te preface ca iti cauti ceva.intre timp te uiti pe caiet. daca iti zice sa sa stai cuminte ii spui ca vroiai sa bei niste apa.cautai un stilou. funda te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votez din toată inima cu Athos! Păcăleşte-ţi profesorii şi învaţă. N-or să poată să-ţi facă nimic! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fol o tehnica de copiat foarte buna la geografie in cl a 8 pentru teza.Este foarte simplu.Pentru prima data iti trebuie o sticla de coca-cola de un litru, programu paint care il ai de la windows si eticheta pe care o luati dupa link acesta : http://www.dump.ro/poze/coca-cola-original-jpg/21705
Acum intrati in paint si cu text marimea 10 sau 9 selectam B si / si acum scriem informatiile care ne trebuie pe locul unde este spatiu. Dupa ce am terinat de scris cumparam o foie photo (care la mine in cartier costa 2 lei) si dam print. O decupam si o lipim pe sticla.Cand dam teza o tinem pe masa si cu o lentila de la ochelari va uitati la ce nu vedeti. by filip

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inveti, sau daca nu vrei fa-ti o copiuta.

| Ana98 a răspuns:

Iti lipesti o foaie de talpa adidasului si mai dai piciorul asa... din cand in cand sau iti scrii pe mana lectia, sau o scrii pe banca sau daca stii ce subiecte ai, fa-ti "lucrarea" mai din timp si o tii in ghiozdan si cand trebuie sa predai lucrarea, o scoti p-aia din ghiozdanwinking... funditabatting eyelashes?

| GeorgianaElena14 a răspuns:

Scrie pe mana, sau pune o foitza cu rezolvarile in penar si deschidel cand vrei sa te uiti, cand dai lucrarea scoate o foaie dubla si scrie in interiorul ei rezolvarile apoi cand e sa te apuci ca faci lucrarea scoate alta fara sa te vadawinking incearca, tot timpul mi-a merswinkingwinking succes si bafta la lucrarea sa iei 10!

papa

| JRJR a răspuns:

Eu zic mai bine sa inveti...asa am copiat si eu bine mersi vreo 3 ani si apoi m-a prins si nu mia mai trebuit copiat in viata mea

| Karateka a răspuns:

Ptiuuuuuuuuuuuuuuu!
urata mai esti.si de parca nu ar fi de ajuns, mai esti si proasta.
Parlez-vous framcais? No, parce-que je suis un star, d-ala apus si negru (la creier)

| shalalala a răspuns:

Pai depinde acum si de profesor/profesoara... poti sa iti pui copiuta in penar.sau sub foaia de test sa tii un caiet "ca sa scrii mai frumos" si bagi copiuta sub acel caiet.sau iti iei o fusta/rochita(cu colanti de preferat p frigul asta) si pe dedesubt(eventual doar la test) niste pantaloni scurti unde sa bagi copiuta.astfel daca te pune sa te ridici in picioare sa vada daca ai "material informativ" laughing nu iti va cadea nimic.Bafta. :*

| Bia_Bianca_1992 a răspuns:

Ce tehnici de copiat stiti.....maine dau test la franceza sad