| TheSoldier a întrebat:

Funda! Sunt indragostit de o fata cu care am mai fost impreuna ceva timp. O iubesc mult...insa in acest moment ea e cu altcineva...dar totusi ea a vrut sa ramanem prieteni dupa ce ne-am despartit si inca tinem legatura. As vrea sa ii spun intre,, 4 ochi,, cat de mult o iubesc. Credeti ca as mai avea sanse cu ea?

Răspuns Câştigător
| badboy50087 a răspuns:

Sa fiu sincer cu tine...nu prea ai sanse in momentul de fata. In primul rand ea e deja intr-o relatie cu altcineva si cum are respect de sine, nu va face schimbari asa de usor daca ma intelegi. Sfatul meu: ramai prieten cu ea si daca se desparte cumva de respectivul poti sa o intrebi daca mai doreste sa dea o noua sansa relatiei cu tine. Succes! big grin

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa-i spui ca o iubesti dar daca are prieten si il iubeste nu cred ca il lasa pentru tine, incearca oricum sa-i spui

| LiviuuuXD a răspuns:

Nu...Si mai bine da-le dracu de fete, ne intelese, n-ai ce vorbi cu ele.

| TheSoldier explică (pentru LiviuuuXD):

Si ce imi recomanzi? Sa fiu gay?laughing O iubesc pe fata asta.

| Th3Li0N a răspuns (pentru TheSoldier):

Ma daca iubesti pe cineva elibereaza. Daca o iubesti nu o lasa in pace schimbai mintea stai cu ea vorbiti, radeti, iesiti prin parc, o plimbare cu caini etc... Nu te lasa asa de usor daca o iubesti nu fi prost sa stee altu cu ea. Succes Chiar m-as bucura sa fiti napoi impreuna nu te cunosc dar cum ai spus tu mai convins

| LiviuuuXD a răspuns (pentru TheSoldier):

Sa nu iubesti pe nimeni.