| Pikaciuuu a întrebat:

FUNDAA! Ce sa ma mai joc cu fanii de pe o pagina? Ca elimina,ghiceste vedeta,melodia,statusuri, spanzuratoarea!?

Răspuns Câştigător
| Hoper a răspuns:

Editeaza poza, spanzuratoarea, continua fraza, ghiceste melodia, poze cu vedete cand erau mici si fanii sa ghiceasca cine sunt...fii creativa happy Bafta cu pagina :* funda?

1 răspuns:
| madalinuthaLOVE a răspuns:

Poti pune poze cu fani pagini si alti sa le de-a note ...sau poti sa pui poze cu secvente dindr-un videoclip si alti sa giceasca melodia:*

mult noroc!happyhappyfunda plzzzzz