| Twee a întrebat:

Fundita!big grin! Hei! cine se uita la narcisa salbatica sezonul 3? eu m.am uitat la primul episod din acest nou sezon! adica azi! si sincer nu am prea inteles! tudor e mort sau nu? mi s. a parut ca da dar nu sunt sigura si cristian am vazut ca e viu! dupa explozia in care era in masina din sezonul trecut? oricum astept raspunsurile voastre! cel mai mult ma intereseaza de tudor dar si de cristisn! mersii!

3 răspunsuri:
| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Pai tudor nu a muri dar si-a pierdut memoriacryingcryingcryingimi pare foarte radu dar a zis la acces ca o sa isi revina si o sa o placa tot pe narcisa si cristian nu a murit nu stiu cum dar nemernicu ala a scapat din explozie si eu spar ca tudor sa isi recupereze memoria mult mai repede! eu iubesc filmul ala e cel mai tare:X:X:X

| dyyva a răspuns:

M-am uitat si eu azi. si am vazut la acces direct ca ziceau ca tudor e disparut si toti il cred mort. el isi pierde memoria si intr-un final se indragosteste tot de narcisa. cristian nu e mort. a scapat de la incendiu. eu nu i-am vazut pe copii

| Lari02018 a răspuns:

Tudor nu a murit el este la o clinica pentru ca si-a pierdut memoria
ca stii ca in sezonul trecut in ultimul episod a baut sampanie cu otrava...dar narcisa nu a baut si pe el la afectat si nu isi aduce aminte imimic si cristian cred ca a iesit repede din masina cand nimeni nu il vedea... funda plsspuppy dog eyesbatting eyelashes