| joker_4329 a întrebat:

Buna TPU :X
pentru cei care urmariti narcisa salbatica
stiti era mai de mult un episod in care cristian beat mort, se duce acasa la tudor
tudor le spune la copii sa intre in casa ca are de vb cu cristian
apoi tudor il ia la bataie pe cristian
cristian ii jura razbunare lui tudor pentru ca i la luat pe stefan si pe carolina
apoi narcisa la dus pe cristian acasa la ia spunand ca s-a mai descurcat ea cu oameni beti
si apoi narcisa s-a dus acasa la tudor...si cam atat
daca va amintiti de acest episod sa-mi spuneti care este va rog mult
(mentionez ca toata actiunea se intampla noaptea)
si episodul asta era pana sa ajunga la 90 sau 80. era mai de mult
dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| RockerGirl a răspuns:

Nu stiu exact care e episodul, dar il poti cauta pe site-ul serialului:narcisasalbatica.a1.ro