| anonim_4396 a întrebat:

este pentru cine urmareste narcisa salbatica! deci pana la urma tudor este mort sau nu? Sau Cristian spune asta doar pentru a lua firma si copii? ca nu am inteles aproape nimic din episodu de aseara(12.01.2011)... dac stiti sp sh mie dau funda :X:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Pleeex a răspuns:

Buna! m-am uiatt si eu aseara dar ai vazut ca la un moment dat a zis ala (nu mais tiu cum il cheama) care se incurcase cu nevasta lui cristian big grinbig grin a zis ceva de tudor ca parca a murit nu stiu ce nici eu nu stiu ce sa cred :d

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ati vazut ca aseara la aratat pe tudor cu bianca dragusanu? mama a ajuns si bianca in film acumlaughing)

| Pleeex a răspuns:

Buna! m-am uitat si eu nu stiu daca a murit sau nu?big grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit a zis doar asa casa faca audienta mare va lipsi ceva vreme da o sa se reintoarca