| cristinna23 a întrebat:

Geanta sau ghiozdan ce e mai bun?

Răspuns Câştigător
| Didii15 a răspuns:

Geanta:X.

sunt si mai comode si mai trendiiiwhistling

+ ca nu e adv ca iti stramba umeri sau altcevastraight face. eu am geanta din a5aoh go on

acum's a8ahappy

deci geanta:Xbatting eyelashes. tu ce preferi?happy

12 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Multi studenti am vazut si in Romania si prin filme prefera ghiozdanu si eu la fel pentru ca este comod si bun pentru spate, de asemenea daca alegi un model dragut va arata perfect. happy

| Merilynne a răspuns:

Poi pentru un tocilar ghiozdanu ca iia umbla cu carti multe dupa iei.
Dar mai cool este geanta.
Dar i-am vazut p mai multi cu mapa e la moda acum.

Funda? Plzzbatting eyelashes

| shtephie a răspuns:

GHiozdanwinking

| MMadalina a răspuns:

Depinde in ce clasa esti...

Insa cred ca cel mai recomandat este ghiozdanulwinking

| dede070707 a răspuns:

Am auzit. o si pe asta rolling on the floor
Daca ai ghiozdan esti toci rolling on the floor

| dede070707 a răspuns:

Din clasa intai pana intra cincea am avut ghiozdan, si nu aveam 10 rolling on the floor deci... sell daca asta crezi tu...

| Noname_8352 a răspuns:

Ghiozdanhappy

| lollipop127 a răspuns:

Eu as alege geanta.Chiar am vazut un model super dragut in carrefour brasov si imi pare asa de rau ca nu am avut bani atunci sa o cumparsad.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Depinde. ce clasa esti? ghiozdanul este mai bun cred. ca cica e mai ortopedic.
dar pentru. o fata prefer geanta. sau un ghizdan micut. de fite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu ghiozdan, chir daca e mai la moda cu geanta ghoesdanul e mai comod si imi place mai mult. Il pun pe spate si acolo il las si nu ca geanta ca imi cade de pe umar nu imi incape nu stiu ce...
Si da, daca e un model mai dragut arta chiar bine. Acum fiecare cu gusturile lui.
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sell Nu-i adevarat. Daca ai ghiozdan nu inseamna ca esti tocilar straight face
Geanta iti face chiar rau, iti deformeaza coloana. Tu esti prima persoana pe care o "aud" sa spuna asa ceva. In plus, nu conteaza moda, sau sa fie cool straight face

P. S: Si mai ceri FUNDita?!?

| wondergirl_8179 a răspuns:

Mapa, cel putin la liceu am avut mapa!