| xDoll a întrebat:

Geanta sau ghiozdan? (pentru liceu)

Răspuns Câştigător
| Kryss13 a răspuns:

Ghiozdan pentru ca este mai incapator, mai confortabil si nu iti deformeaza coloana spre deosebire de geanta care nu este asa de incapatoare, si deformeaza coloana! (intr-adevar arata mai bine dar este bine sa ne pastram coloana dreapta).Te pup:*

17 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

100% ghiozdan.

| faramatania a răspuns:

Ghiozdanul este mai practic, mai rezistent(mai durabil), mai încăpător.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rucsac. Tinand cont ca ai multe manuale grele, e mai usor de transportat si iti lasa mainile libere. Plus ca tine spatele drept, e "recomandat de asociatia medicilor pediatrici din Romania" laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ghiozdan.

Răspuns utilizator avertizat
| piTiCcu a răspuns:

Ghiozdan

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Ghiozdanul nu deformeaza coloana asa cum o face geanta.Acum depinde si de gusturile tale.Eu aleg ghiozdanwinking

| 현주 a răspuns:

Ghiozdan categoric.

| SokarDax a răspuns:

Depinde ce iti place tu alegi":*

| Robertamirela23 a răspuns:

La inceput ghiozdan dupa care geanta

| 1DPinkpOint a răspuns:

Ghiozdan 4ever! laughing e mult mai incapator si mai comod, decat sa iti rupi mana cu o diitamai geanta.

| Liana12 a răspuns:

Ghiozdan! E mult mai comod decat geantawinking. Si e mai incapator happy.

| EvanescenceOne a răspuns:

O geanta pe umar draguta si incapatoare este de ajuns dupa parerea mea, ghiozdanul nu-mi place deoarece este prea mare si deloc feminin, trebuie sa arati bine si cand mergi la scoala.

| Demonul202 a răspuns:

Geanta

| KrysstalB a răspuns:

Geanta love struck

| pinkeye a răspuns:

Pai na,ca sa nu arati asa mai sport alege o geanta, pentru ca e mai feminina si na, mai mult asa au fetele de la liceu.
Pe cand ghiozdanul, chiar daca este mai incapator si mai practic, e mai de baieti si e si cam sport.
Eu aleg geanta pentru o fata de liceu in toata firea!
Sper ca te-am ajutat.