| Patratsel a întrebat:

Hallow... vreau si eu niste statusuri despre si cu indiferenta[; x]... dau fundita si punctebatting eyelashes. tnx[;*]

Răspuns Câştigător
| SelluMarrie a răspuns:

Indiferenta unei persoane e mai dura decat lipsa ei

indiferenta ta raneste sufletul altora

indiferenta doare mai mult ca orice, un zambet mar face sa zbor un sarut mar face sa mor, o soapta imi da fiori, o privire ma face sa rad ca traiesti pentru mine, dar visul nu mi se mai potriveste, ma trezesc si simt durere viata distrusa.

Indiferenta doare cel mai tare!

IuBeSTe Pe CInE te IUbEstE, uRaStE pE cInE tE urAsTe, zamBEstELe TuTuroR sa siMtA indIfERenTa Ta MaI pReSUs de tOT

Ma privesti si plangi, indiferenta mea te doare, eu nu pot decat sa zambesc, iti privesc ochii in lacrimi si imi amintesc cum plangeam eu in urma ta, nu pot sa uit si doar ti-am spus, in viata se intoarce roata

opusul dragostei nu este ura ci indiferenta

sunt aici ca sa te amagesc cu prezenta si sa te ignor cu indiferenta

Zambeste celor care te urasc sa simta ura ta.Zambeste celor care te iubesc sa simta dregostea ta. Iar daca cei care te iubesc te ignora zambestele sa simta indiferenta ta.

Sper ca te.am ajutat :* funda?big grin

1 răspuns:
| ZeWsSs a răspuns:

Cauta pe google "statusuri despre indiferenta" si gasesti eu asa fac mereu