| CatalinaCatyCaty a întrebat:

Heeeei! vreau sa imi fac un tatuaj, la ceafa pe spate la umar sau la incheietura mainii. Dar nu stiu ce, vreau ceva care sa semnifice ceva...ma ajutati va rog? dar sa nu fie maaaare, mai micut asa. Va rog, merci :* dau fundawinking

2 răspunsuri:
| AtomiculX a răspuns:

Daca nu esti hotarata ce tatuaj vrei sau nu ai gasit nimic care sa specifice ceva pentru tine?! NU ITI FACE MOMENTAN! Asteapta pana gasesti ceva care sa te multumeasca pe tine si sa nu regreti mai tarziu!