| anonim_4396 a întrebat:

Heeelllllppp.am vergeturi pe picioare, pe coapse si innebunesc cand le vad.multi mi'au spus ca le'am facut din cauza ca m-am ingrasat brusc. faza e ca nu sunt nici chiar slaba dar nici cat o balena.asa este corpul meu.niciunul din parintii mei n'au fost slabi deci nu am cum sa ma fac scandura ca s slabesc.creme ceva.am 17 anicrying(. am citit pe net ca e normal la pubertate da vreau s scap de ele.nu sunt albe.se vad.nu stiu sa zic culoarea. un fel de rosu spre maro.nu stiu. faza e ca daca intind de piele, nu se mai vad.niste creme va rog eficiente sa iau de la farmaciicrying((((. pret. funda daca ma ajutati.multumesc

1 răspuns:
| Spunepa a răspuns:

Important e sa faci sport si sa te dai cu unt de corp in fiecare seara, e cel mai bun. Si e foarte important daca iti pastrezi greutatea constanta (sa nu te mai ingrasi brusc ) vor disparea in proportie de 90% daca sunt recent aparute iar daca le ai de 2-3 ani vor disparea in proportie de 50%.
Uite aici o crema buna, dar si scumpa : http://www.ivyss.ro/? tine=productview&pid=130729&csu=general>v=1&cex=115473&med=sem&orig=mcn&vir=no&src=ro_gen_general_sem_google_1__%2Bcreme%20%2Bvergeturi&referrer=google_sem_115473&gkw=%2Bcreme%20%2Bvergeturi&gclid=CL3nmNPVxKgCFUIMfAodhmGVoA