| anonim_4396 a întrebat:

Heeelllllppp.am vergeturi pe picioare, pe coapse si innebunesc cand le vad.multi mi'au spus ca le'am facut din cauza ca m-am ingrasat brusc. faza e ca nu sunt nici chiar slaba dar nici cat o balena.asa este corpul meu.niciunul din parintii mei n'au fost slabi deci nu am cum sa ma fac scandura ca s slabesc.creme ceva.am 17 anicrying(. am citit pe net ca e normal la pubertate da vreau s scap de ele.nu sunt albe.se vad.nu stiu sa zic culoarea. un fel de rosu spre maro.nu stiu. faza e ca daca intind de piele, nu se mai vad.niste creme va rog eficiente sa iau de la farmaciicrying((((. pret. funda daca ma ajutati.multumesc

Răspuns Câştigător
| Gipsy a răspuns:

Buna.

Si eu am patit la fel. Daca le ai rosii spre maro inseamna ca nu sunt in faza finala. Eu am folosit o crema. HIRUROID. Am dat pe ea in jur de 25 de lei.

Este eficienta. Eu am folosit-o si nu se vad foarte tare, acum sunt albe. Se vad in proportie de doar 15 %

1 răspuns:
| ramona_4785 a răspuns:

Buna si eu am fost in situatia ta si spun sa stai linistita ca vor disparea, cel putin la mine au disparut nu stiu sa spun in cat timp dar aproximativ o luna o luna si ceva acum depinde si de organismul tau eu am folosit lotiune de corp in fiecare zi orice lotiune de corp numai sa masezi zona sa ajuti pielea sa se intinda si in timp ai sa vezi ca vor disparea. Sper ca te-am ajutat succes!