| sadshadoW a întrebat:

Heeey:* cine imi recomanda un fdt pentru ten mixt?batting eyelashes eu am auzit ca Rimmel London New Stay Matte Foundation e bun. a incercat careva?

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Eu am tenul mixt si folosesc Affinitone de la Maybelline (acopera bine si tenul nu luceste). Sunt foarte multumita de el.Am mai incercat de la o prietena un Giordani de la Oriflame si pentru vara mi se pare super. Sper sa te ajute raspunsul meu.

1 răspuns:
| sadshadoW explică:

Nellyneliana imi poti spune cum ai ales nuanta fdt affinitone?