| Atechan a întrebat:

Heeey! Stiti programul ala de facut meme-uri: Dan awesome. Tot incerc sa salvez un meme pe el dar cand intru in fisiere nu se poate vedea straight face Sttie cineva de ce?
Sau poate stiti un program mai bun? Unde se pot salva unsor? Am incercat si pe cheezburger.com da ala e naspa straight face.

TNX!

1 răspuns:
| RobySz98 a răspuns:

Incearca sa dai upload la imgur, scrie undeva acolo "Upload to imgur" si dai click dreapta la mouse si dai "save as"