| gaby_6466 a întrebat:

Oameni buni am nevoie de ajutor si asta urgent va rog frumos la cei care se pricep la windows 7 am o problema mare si nu mai stiu cum sa o rezolv.problema este asa acum 2 zile am dat leptopul de la inceput adica toate setarile din fabrica si normal ca multe programe sau sters,asa am incercat sa instalez flashplayer fiindca nu il mai aveam si la tras dupa pagina originala de la flashplayer,l-am tras si cind sa il instalez mi-a zis ca programul are o problema si nu se poate deschide si din momentul ala toate programele adica tot ce am in laptop se deschidea cu flashplayer si normal ca nu merge toate cu asa ceva asa ca l-am sters si din moment ce l-am ster acum toate programele, tot ce am se deschide cu internet explorer am incercat sa intru la fiecare program sal deschid cu ce trebuie dar nu merge am incercat sa sterg internet explorer nici asa nu merge fiindca acesta a fost din fabrica si nu pot sa--l sterg, am incercat sa dau leptopul iarasi inapoi de la un punkt de cind mergea bine iar nu merge si nu mai pot sa-i fac nimica nu mai stiu sunt zapacit de 2 zile tot incerc si imi este frica sa fac altceva mai rau, ce am facut gresit? si cu pot sa fac sa se deschida fiecare program cu ce trebuie sa dau cumva inapoi totul nu stiu ca nu stiu cu ce program se deschideau fiecare program pina acum, VA ROG ajutati-ma SA-MI SALVEZ LEPTOPULLLLLLL:VA ROGGGGGGGGGG:ca nu mai stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ti-am trimis mesaj privat!

6 răspunsuri:
| lucy90 a răspuns:

Add la dluciancostel

| SuicideSilence a răspuns:

Control panel -> default programs -> set program access and computer defaults.
set your default programs -> click pe fiecare program -> set this programs as default

| gaby_6466 explică (pentru SuicideSilence):

Am incercat dar nu ma lasa tot ce vreau sa deschid imi apare pagina de la explorer

| gaby_6466 explică:

Mersi pentru tip dar nelul nu ras

| neluL a răspuns (pentru gaby_6466):

Am raspuns big grin prin pm!
Dupa ce termini lasa un pm sa-ti dau flash player offline install.

| gaby_6466 explică (pentru neluL):

Nu am inteles nelul ce sa termin? nu pot sa mai fac nimic la laptop in afara sa folosesc google crome deci orice vreau sa deschid se deschide cu internet explorer si nu merge nici macar ala nici nu pot sa dau leptopul din fabrica inapoi nu ma lasa sa deschid nimic.mersi pentru ras ast ras urgent cit se poate ca nici antivirusul nu mai merge si imi este frica sa nu iau vreun virus

| neluL a răspuns (pentru gaby_6466):

Ti-am trimis mesaj privat!