| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Heeey. sunt a 8a si stiu ca pe 14 iulie se fac repartizarile la liceu si trebuie depus un dosar si chestii. Oare pot pleca in vacanta pe 4 sau este nevoie de mine personal pana se depune dosarul si se clarifica situatia? big grin funda

1 răspuns:
| sabrinadish a răspuns:

Pai trebuie sa completezi fisa cu liceul unde vrei sa mergi si dupa poti pleca in vacanta dar ar trebui sa te intorci pentru inscriere la liceu...trebuie sa fii tu obligatoriu. Totusi ar fi mai bine sa termini cu toate chestiile si apoi sa pleci, stii tu sa te vezi inscrisa la liceu si dupa poti face ce vrei.big grin