| UneRencontre a întrebat:

Heeey. Sunt in vacanta de ieri si pana in 7 aprilie. Vreau sa am mintea ocupata, adica nu vreau sa ma gandesc la anumite chestii. Am inceput sa fac curat prin casa, de mancare, sa ma uit la "Prison break" dar totusi imi ramane mult timp liber. Ce sa fac sa scap de gandurile alea? crying

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa iesi pe afara pentru cat mai multa miscare. Daca se poate si ai cu cine mergi la plimbare cu bicicleta, cu rolele etc. Socializeaza.

| MskDesign a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Explica-i ca trebuie sa socializeze in lumea reala si nu pe facebook.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sport

| KillMePlease a răspuns:

Citeste. Asculta muzica. Scrie intr-o carte sau ceva...(de ex: pe wattpad). Picteaza. Decoreaza-ti camera...
Descopera.ti pasiunile si exerseaza.le

| iSwag a răspuns:

Uite unu' care se simte rau in vacanta. Ce se intampla oameni buni? De-acum facebook va deveni biblioteca publica... :/

| rocket1204 a răspuns:

Iesi in oras, incearca sa inveti ceva nou precum sa brodezi, sa cosi papusi, picteaza ceva, joaca jocuri de strategie.

| GgAnett a răspuns:

Cumpara-ti haine noi, reinoieste garderoba sau fa curat printre haine, arunca ce nu iti trebuie. Ingrijeste-te, ai timp de relaxare fa bai, curata-ti tenul sau fa-ti masti pentru fata. Rearanjeaza camera..cauta sa faci lucrur handmade de care crezi ca ai avea nevoie sau care ti-ar face placere.

| UneRencontre explică:

Pentru informatia voastra, nici macar am facebook happy