| bianca2399 a întrebat:

Heei
am dat o comanda de un tricou ieri si mi au spus cand an confirmat comanda ca va ajunge azi...pana la ce ora ar trebui sa ma astept sa apara? Si daca nu apare azi,cel mai sigut e luni, nu?
P.s comanda e de la b.u.g mafia

1 răspuns:
| Neo12 a răspuns:

Bună.
Depinde cât e intervalul de livrare, gen se poate livra între orele 9-17 sau nu ştiu, fiecare firmă de curierat are un interval anume de livrare.
La fel şi cu zilele, pot să se livreze în 1-3 zile lucrătoare sau 1-5 zile.
Oricum cred că-ţi vine sigur săptămâna asta care vine.
Sper că ţi-am oferit sfaturile necesare.