| AndreuCom a întrebat:

Heei! Deci atunci cand pui la o persoana de pe facebook "follow" acea persoana o sa vada ca tu ai pus follow? Fara a fii prieten cu tine! Va rog raspundeti.mi! Dau funditaa!

Răspuns Câştigător
| petrika11 a răspuns:

Heii, da, o sa-i apara ceva gen ''x iti urmareste activitatile '' la notificari

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Da, e posibil să primească o notificare. Dacă vrea să vadă cine-i urmărește activitatea poate vedea la altă secțiune, deci te mai poate găsi și așa.
O seară plăcută și sper că te-am lămurit!

| Kenya a răspuns:

O sa primeasca notificare. Dar nu tot timpul se intampla asta.

| Amegadaisuki a răspuns:

Daaa ii apare o notificare cu ultimi 3 care ii urmaresc activitatile dar daca vrei sa iesi de la falow dai la setri si o sa iti dea acolo pe cine urmresti, iar peurma poti da nu mai urmari aceasta persoana