| Anonim34545jkjk a întrebat:

Heei! Ma puteti ajuta cu niste cuvinte si expresii in limba tiganeasca? iubitul meu este rrom si as vrea sa invat si eu cateva chestii in limba lui. vreau sa stiu cum se spune "imi plac ochii tai"/ "te iubesc viata mea" si alte expresii d astea dragute. mersi, va pup❤️

Răspuns Câştigător
| ClaRa91 a răspuns:

Tu san mo ilo=tu esti inima mea
ciumidaptut ando mu i=sa te pup pe gurita
ciumidema=pupa-ma
san sukar=esti frumos
so iaca mindro situt=ce ochi frumosi ai
tu san mo ceao=tu esti baiatu meu
ciumidema ca merau-saruta-ma ca mor
iubiaptut-te iubesc
ducaptuche -te doresc bafta:*
Has cai mij ' Manca-mi-ai piz da

2 răspunsuri:
| anonim1920 a răspuns:

Esti ochii mei-tu san mara iaca
te iubesc viata mea-iubiptut mara viata
esti bebelusul meu-san mara bebelashii
cum sa renunt la tine cand tu esti 24 din 24 in mintea mea?-sar te renunto tute cana tu san 24 din 24 andr mara mintia
tu esti un motiv pentru care eu traiesc-tu san o motiva cai me traiv
te iubesc enorm-iubiptu enormo

| anonim1920 a răspuns:

Esti ochii mei-tu san mara iaca
te iubesc viata mea-iubiptut mara viata
esti bebelusul meu-san mara bebelashii
cum sa renunt la tine cand tu esti 24 din 24 in mintea mea?-sar te renunto tute cana tu san 24 din 24 andr mara mintia
tu esti un motiv pentru care eu traiesc-tu san o motivo cai me traiv
te iubesc enorm-iubiptu enormo