| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Heei! Vreau si eu niste status. uri. Unui baiat i. a placut de mine si mie nu. mi placea de el. Insa acum am inceput sa tin ft mult la el si sa ma gandesc la el enorm. Iar el. Nustu' sigur daca mai ii place de mine happy! In acest gen.

Răspuns Câştigător
| ank a răspuns:

Te-am vrut si nu m-ai vrut. acum te vreau dar e prea tarziubroken heart
e din melodia lui smileysmug
e foarte tarelove struck

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.si eu am patit la fel.Fii sincera, daca esti mai rusinoasa roaga o prietena sa te ajute.Sa il ointrebe ea si aik scapat de rusine!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.si eu am patit la fel.Fii sincera, daca esti mai rusinoasa roaga o prietena sa te ajute.Sa il intrebe ea si ai scapat de rusine!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ceva de genu:la inceput nu te-am iubit,iar acm te iubesc ca la inceput!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ceva de genu:la inceput nu te-am iubit, iar acum te iubesc ca la inceput!laughing