| coolbuzz a întrebat:

Heeii, am vorbit cu un baiat de 19 ani, iar eu am 16, aproape 9 luni... dupa ne-am certat si nu ne-am mai cautat aproape 2 luni. Acum insa iar a inceput sa ma tachineze, sa vorbim ( insa nu prin mesaje sau la telefon), doar fata in fata.
Problema este ca peste cateva zile raman singura si as cam avea nevoie de cineva sa stea cu mine peste noapte si m-am gandit sa il chem pe el.
Credeti ca ma mai place si ca ar fi o idee buna sa il chem?
Multumesc anticipat! :*

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu cred ca este o idee buna sa-l chemi. Daca te refuza ai fi dezamagita. Apeleaza la o prietena.

Răspuns utilizator avertizat
| ElenaSA a răspuns (pentru TuDorEL96):

Depinde de sentimentele sale pentru ea. Nu toti baietii accepta orice.

Răspuns utilizator avertizat
| DiaAndra a răspuns:

Eu zic sa nu-l chemi...