| evelyna_1193 a întrebat:

Heeii, bunahappymaine trec in clasa a 9alaughing)imi poate spune cineva ce materii noi am, daca e mai greu ca in gimnaziu,,, pareri, ...sa stiu la ce sa ma >astept.merci.pupici:

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Depinde si la ce profil esti. Mie mi s-a parut mult mai usor decat in gimnaziu.Profi mai de treaba, si mult mai multa libertate. Bafta la scoala!

pa, pa.

| Lora a răspuns:

Depinde la ce profil esti orele sunt cam aceleasi romana, mate, fizica, chimie, biologie, geografie, istorie, religie, sport, franceza, engleza, informatica si vreo 7 obiecte legate de specialitatea liceului si profilului tau.

| ReveuseKaari a răspuns:

Materii noi... logică şi TIC. Cum e nu ştiu, că şi eu trec tot în a 9a happy

| Face2face a răspuns:

Si eu sunt boboaca tongue... unele materii depind de profil... oricum e frumos. din cate am auzit eu. ani de liceu sunt cei mai frumosi. nu cred ca o sa fie foarte greu mai ales intr-a9a. te descurci uh bafta sh pup kiss.

| LuckyboyRO a răspuns:

Si eu trec in clasa a 9a maine. e normal sa fie mai greu ca la gimnaziu ...in rest nu stiu o sa aflii la liceu ce materii noi ai si alte chestii bft

| Jorj a răspuns:

Psihologie
Scade latina
Si cica in rest o sa fie la fel (si eu tot a 9 a trec mate-info)

| axel007 a răspuns:

Si eu de abia astept sa vad cum ii la liceu! am auzit ca pe a 9 nu este chiar asa de greu ca se invata tot ce ai invatat pe a 8 numa mai detaliat si cu mai multe lucruri noi!

| ganja a răspuns:

Si eu sunt bobochappy. Acum depinde la ce profil esti happy. eu de exemplu la filo am daca nu ma insel doar 1 materie noua(TIC)

| ankk a răspuns:

Dupa cate stiu, materiile depind de profilul la care esti...in rest nu stiu prea multe, si eu trec intr-a 9-a sh sunt un pic stresata, pentru ca nu stiu cum va fi...

| andreea007 a răspuns:

Pff.si eu trec pe a9athinking Totusi. o sa fie totul O. Kthinking adica nu are ce sa nu fie binehappy. materiile difera de la un profil la altul, si din cate am auzit si eulaughing.defapt.toata lumea spune asta.Anii de liceu sunt cei mai frumosismugDegi trage tu concluzia:*