| ruxybelle a întrebat:

Sambata este ziua unei prietene de.ale mele si m. a invitat si pe mine. Dar nu am nici o idee ce cadou sa ii iau big grin M.ati putea ajuta cu niste idei? Va rog frms.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

O rama foto cu o poza cu voi doua cred ca ar fi perfecta love struck mai cumpara-i o cutie de bomboane Milka in forma de inima, o felicitare cu un mesaj funny si un colier dragut tongue.Petrecere frumoasa iti doresc!

| Marian™® a răspuns:

O earfa, o bluza, niste blugi, un colier, o felicitare, o poza cu un peisaj fromos, bomboane + suc, un ceas etc. plaz fundita ca nu am nici una :X

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Un ceas, un latntz bratara de argint, daca ai o poza cu voi 2 du`te la developat apoi cumpatra o rama si pune-o`n rama, parfum, sau ceva pentru camera, flori din`alea uscate parfumate, i`ai un ceas nde perete sunt unele f frumoase, u veioza frumoasa cu un model frumos.

| meNa_9645 a răspuns:

O esharfa draguta, pentru ca se poartalove struck o felicitare cu un mesaj dragut, sau un obiect decorativ.de ex:lumanari parfumate etcchappy