| amdr001 a întrebat:

Heey! asteptati sa inceapa scoala? stiu... cu totii vreti asa si'asa, dar de ce vreti si de ce nu vreti? pro si contra! sa aud cele mai bune raspunsuri, FUNDA! si cum va veti imbraca in prima zi de scoala?

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Intr-un fel astept, fiindca o sa fiu a XII-a, iar anul viitor, pe vremea asta, voi fi dat BAC-ul si voi fi scapat si de liceu. Alt motiv, in afara de acesta, chiar nu am. Cat despre imbracaminte, nu imi planific chestii din astea, deci nu am idee. Cu ce nimeresc atunci, mai ales ca nu avem uniforma.

| iloveunicorns a răspuns:

Hm.Într-un fel chiar aștept școala. Mi-e dor de profesori,de colegi.mi-e dor să mai văd ce e nou, ce tâmpenii mai facem și mi-e dor să râdem în toate orele și alte momente inexplicabile de frumoase. Într-un fel nu aștept școala deoarece profa de română ne așteaptă cu niște rezumate. I don't want to see.și mna, sunt teste, teze, și tot felul' de examene.
Nu cred că mă voi îmbrăca în ceva special. Noi la școală avem uniformă, și cum dirigintu nu ne-a anuntat dacă e obligatorie. ma imbrac in orice. Mi-am propus o pereche de blug dăia colorați.și un tricou drăguț + teneși happy.

| Elvina a răspuns:

Pro> plec din orasul meu la Bucuresti, contra> o multime de invata, colegi noi, profi idioti.