| afrancii a întrebat:

Heeyy! FUNDA! cine ma poate ajuta? am probleme cu messengerul, defiecare data cand incerc sa intru imi da eroare si se blocheaza, am incercat sa il dezistalez si sa-l instalez la loc dar tot nu merge. ma puteti ajuta? fundaaaaaaa!

3 răspunsuri:
| Linguritza a răspuns:

Uite ce faci, il dezinstalezi, apoi te duci in C/Program files si cauti acolo messenger( folderul messenger ) si il stergi, ca sa se piarda orice fisier care ramane dupa instalare, caci pe messenger circula multe mesaje, multe reclame si mai intra cate un fisier ratacit si probabil unu iti afecteaza programul. Dupa ce ai sters folderul dai restart la pc, reinstalezi programul si gata.

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Incearca sa iei o versiune mai veche