| IM5 a întrebat:

Am si eu o problema,nu imi mergea messengerul si am zis sa il dezistalez si sa il instalez la loc,acum nu mai merge,il descarc si apoi. vreau sa intru in el si imi da eroare, orice yahoo messenger descarc nu merge ajutati-ma va rog dau funda

Răspuns Câştigător
| Idontknow69 a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers messu o zii intreaga(nu mergea sa intru pe el in sensul ca dadeam click si asteptam un pic pentru ca imi aparea cerculetul de asteptare si dupa ce disparea messu nu mai intra) si l-am desinstalat si am instalat altul dar in versiunea pe spaniola si mi-a mers dar uite aici un loc unde am descarcat messu la celalat calculator http://messenger.yahoo.com/ la mine a mers dar daca nici asa nu merge inseamna ca ori ceva nu este in regula cu calcultorul tau sau....nu stiu