| monikutzata a întrebat:

Heeyyy

vreau sa-mi fac un pierce mai in sus de buza adica mai in jos putin de nas

eu mi-am mai facut in ureche singura am luat un ac o oglinda si in pat si am bagat acul si multa lume a zis ca sa se infectezze... dar nu a fost asa si app nici acul nu a fost dezinfectat

cine are pierce acolo sa-mi zica si mie daca doare sau curge sange sau...nu stiu

daca a durut tare si cu ce l-ati facut?

cu ac sau alt instrument!

pwwwwp:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Eu am in buza exact cum vrei tu de 2 ani.Personal eu dau pierceuri.si mie tot eu mi le-am dat am in buza in limba in solduri si 4 in urechea stanga. Pierceurile se fac cu branula gri. De curs sange curge.dar foarte putin. Iti sugerez sa iti masezi zona inainte de a incepe cu un cub de gheata. zona va fi amortita si aproape ca nu vei simti
Succes!

1 răspuns:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iti faci singura...sa mergi la un doctor si sa iei un sfat si poate te va trm la un expert care face pirsuri