| cranian0000 a întrebat:

Heeyyyyy.Cum as putea sa trec peste frica acea din interiorul meu atunci cand vreau sa-mi sarut iubita? funda.

3 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Poate sunt eu prost, dar chiar nu inteleg intrebarea. Daca e ''iubita'' ta de ce ti-ar fi frica sa o saruti? wtf!

| GЯingo a răspuns:

E chiar comică întrebarea laughing nu te supăra,dar aşa e,nu-i problemă,chiar deloc,uite şi-un răspuns, ia-ţi inima în dinţi pentru o secundă şi "sari" pe ea, înţelegi tu, după totul vine de la sine, a 2-a, a 3-a oară şi tot aşa, o dată, 1 secundă, hai că nu-i mare lucru', fii şi tu un pic "nebun" laughing mult noroc!

| Spike12 a răspuns:

Frate dacă e iubita nu înţeleg de ce ţi-e frică să o săruţi. Pur şi simplu, când vine acel moment trebuie să depăşeşti frica şi să o săruţi. Sper că te-am ajutat. Baftă!