| LuminitaRoz a întrebat:

Hei! Am 13 ani si verisoara mea e frizerita. As vrea sa ma vopsesc cu o nuanta 2 mai inchis si sa imi fac 2, 3 suvite blonde. Ce parere aveti? Credeti ca pot pati ceva?laughing P.S cu vopsea, nu nuantator.

1 răspuns:
| Smiiilee a răspuns:

Hey nu cred ca ai ce sa patesti, daica decat sa iti arzi putin parul, asta se intampla la orice vopsire, si eu sunt vopsita roscata, tot cu vopsea, fara sa mai fac altceva am aplicat direct vopseaua, dar doar foarte putin in fata. Succes.:*