| anonim_4396 a întrebat:

Hei,am 14 ani si 46 de kilograme dar am 1, 63 m credeti ca sunt pitica?

23 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Esti dulce...nu, nu esti pitica...nici vorba!

| lpavel a răspuns:

Deloc! Apoi poate vei mai creste dar chiar si asa esti OK! happy

| OldSoul a răspuns:

Keep calm, esti "buna". laughing

| TwiSt1997 a răspuns:

Nu,dar esti cam slabalaughingInaltimea ideala a fetelor este intre 1.65 si 1.70.

| Lorena1814 a răspuns (pentru TwiSt1997):

Vai ce sa spun ..mai bine slaba decat batoza, cate kg ai fi vrut sa am 70?!

| TwiSt1997 a răspuns (pentru Lorena1814):

Nu draga, 50kg ar fi foarte binelaughingDa` ce te-ai enervat asa?laughing

| Lorena1814 a răspuns (pentru TwiSt1997):

Pai cum sa nu ma enervez mie chiar imi place ca nu am burta sa stii dragule

| Anonimaa27 a răspuns:

Esti elf sau pitic? Logic ca esti pitica laughing)))
Sora-mea la 12 ani are 1, 65.

| Lorena1814 a răspuns (pentru Anonimaa27):

Vai draga ce raspunsuri dai de unde le scoti de la sorata

| Anonimaa27 a răspuns (pentru Lorena1814):

Dar tie cine iti dicteaza raspunsurile? Bunicata? Sau te plictisesti si dai raspunsuri la intamplare?winking

| Lorena1814 a răspuns (pentru Anonimaa27):

Doamne tu esti obsedata de mine, ce nu te baga nimeni in seama si daca tot esti atat de neinteresata ce tot imi raspunzi la toate intrebarile si la ce raspunsuri am dat eu

| Anonimaa27 a răspuns (pentru Lorena1814):

Eu sunt obsedata? Tu comentezi aiurea peste tot. In plus, acesta este un site public. Am voie sa raspund la orice intrebare vreau eu. Asa ca mai intai documenteaza-te, apoi raspundehee hee

| Lorena1814 a răspuns (pentru Anonimaa27):

Unde comentez eu ma aiurea pai daca ai dat un raspuns de nimic...

| Anonimaa27 a răspuns (pentru Lorena1814):

Am dreptul sa pun ce fel de comentarii vreau, iar raspunsul meu nu era de nimic, deoarece avea trimitere la întrebarea ta de nimic.
Daca ai ceva sa imi spui trimite-mi un mesaj, daca nu stai cuminte in banca ta.
Ok?

| Lorena1814 a răspuns (pentru Anonimaa27):

Auzi sa stii ca nu ma speri tu pe mine uite ca vreau sa stau in bamca mea

| Anonimaa27 a răspuns (pentru Lorena1814):

N-am chef sa ma cert cu persoane ca tine, asa ca iti dau ignore. Continua sa comentezi aiurea, ok? Si nu iti pierde indemanarea la pus intrebari prostesti.

| Foxyyyy a răspuns (pentru Lorena1814):

Eu la 18 ani si 1.60, cum mai sunt? laughing Mie una imi place sa fiu micuta, n-am fost niciodata complexata de asta. Pentru varsta ta esti foarte bine.

| Rauuul a răspuns:

E prea ok la varsta ta

| Rauuul a răspuns:

E prea ok la varsta ta. da-mi numarul tau
laughing))

| AdyAl3xa a răspuns:

Esti inalta pentru varsta ta!

| Marichui a răspuns:

Esti ok, dar depinde acum si de gene. De exemplu, daca ai parinti inalti, vei semana cu ei, asta daca nu ai activitatea hormonala mai dereglata laughing
La fete, perioada intre 7 si 12-13 chiar si 14 ani este una de dezvoltare, pe cand la baieti aceasta perioada incepe mai tarziu. Nu este niciodata prea tarziu pentru a creste, o sa mai cresti pana la 18 ani.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Pup! :*

| UrsuNadia18 a răspuns:

Ohoaa laughing Eu am 18 ani, aceeasi inaltime ca tine si 45 de kilograme laughing

| UrsuDiana2001 a răspuns:

Ai 14 ani si ai 1, 63 esti foarte bine pentru varsta ta.