| Adriana6799nh a întrebat:

Credeți că pentru 1, 78 64 de kilograme sunt ok?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Ești bine și dacă te simți și bine cu tine e și mai ok. Nu mai asculta comentariile răutăcioase. Mai întâi de toate contează să fii sănătoasă.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, la 1.78m ca fata, ai greutatea perfecta.

| sierra1 a răspuns:

Dacă ai peste șaizeci-șaptezeci de ani, ești perfect/ă

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kilogramele sunt orientative. Nu exista greutatea "normala". Aia e doar o medie a oamenilor rând pe care ei au numit o normalitate. Privește oglinda. Ea este răspunsul.

| Mihai8767 a răspuns:

Pefect. Dar atata timp cat tu esti bine cu tine nu conteaza parerea altora.

| Cosmin38384 a răspuns:

Depinde. Dacă ai mai multă grăsime decât masă musculară normal că arăți nașpa. Eu aveam 75 de kg la 1.70 si eram gras, cu burtă mare. Acum am 1.80 si 71 și arăt bine, după 1 an jumate