| andrada a întrebat:

Hei! Am 14 ani si vreau sa-mi pun piercing in limba da' problema e ca parintii nu ma lasa iar cei de la saloanele care se respecta cat de cat au zis ca nu imi pun decat cu acordul parintilor ca nu vor sa isi faca probleme. Stiti pe cineva in Timisoara care pune piercing la minori? si nu-mi ziceti sa rog un prieten ca nu cunosc pe nimeni care se ocupa cu asa ceva.

P.s. : raspundeti strict la intrebare fara "nu iti pune ca nu e bine esti prea mica bla bla" happy

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Buna Andrada!
Nu, nu exista.
Piercing se pune de la 18 ani pana la 18 ani nu ai voie...numai cu acordul parintilor.
Pa!

5 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Si daca iti spun ca esti prea mica pentru asa ceva ce o sa-mi faci? Arata-mi la ce foloseste asa ceva si am sa-ti cer scuze de fata cu toti cei de pe TPU care sunt online

| Bianca306 a răspuns:

Mie nu imi plac!

| andrada explică (pentru Bianca306):

Nu te-am intrebat daca iti plac sa nu.

| Bianca306 a răspuns (pentru andrada):

Dap oricum nu imi plac, sunt niste nebuniisu dreptate parintii tai ca esti mica si oricum nici cand cand esti mare uita-te aici http://www.7p.ro/Default.aspx?PageID=1207 sa nu ma crezi dusmanca ta dar nisci fana a piercingului

| Snowfall a răspuns:

Nici un salon care "se respecta" nu da piercinguri minorilor (cel putin nu fara acordul parintilor). Mai bine ai incerca sa iti convingi parintii sa te lase sau, daca chiar iti doresti atat de mult poti sa te uiti pe internet sa inveti cum se fac si sa iti dai singura.