| TankSovietic a întrebat:

Hei!
Am 15 ani!
Am o iubita care nu stie sa sarute foarte bine si ii este rusine!
Eu stiu sa sarut *Frantuzesc si Spaniol*. Dar ea nu stie deloc!
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| ancuta286 a răspuns:

1. Nu o forta. O sa se rusineze si mai tare.
2. Nu e vorba ca nu stie sa saruteee. Nu e ceva ce se invata. Dar ea fiind rusinoaasa face muscari gresite pentru ca ii e frica.
Tot ce trebuie sa faci este sa o scapi de frica asta. Fa-o cumva sa vrea ea s ate sarute. Nu fi pervers. Daca e suparata sau cevaaa fi gen iubitul the best. +cand fetele sunt deprimate iau decizii pe loc si este super posibil ca atunci sa te sarute fara retinere. Incearca sa o cunosti cat mai bine

| TankSovietic explică (pentru ancuta286):

Am fost intr-un loc mai retras astazi! Si am inceput amandoi sa ne sarutam! Si a avut incredere in mine si a lasat suflet in acel sarut

| TankSovietic explică (pentru ancuta286):

Astazi am fost intr-un loc mai retras numai noi doi! Si ne-am sarutat.
Ea a pus suflet foarte mult in acel sarut si mi-a zis ca ma iubeste foarte mult!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da o inveti. PRima data o linistesti si-i spui ca nu e mare chestie ca nu stie sa sarute, ca nimeni nu stie la inceput si sa se ia dupa tine

| Andreeush a răspuns:

O să învețe să sărute. Nu ar trebui să îi fie rușine.

| TankSovietic explică (pentru Andreeush):

Totusi multumes de idee!

| TankSovietic explică (pentru TankSovietic):

Multumesc*