| Larissu a întrebat:

Hey all. AM 14 ani dar nu stiu sa sarut deloc. Adica frate nu stiu deci chiar nu stiu laughing Nu stiu daca el cand vrea sa ma sarute vrea sarut simplu sau frantuzesc si chiar daca ar fi frantuzesc nu stiu ce sa fac cu limba si totusi nu e ciudat sa ne bagam limbile in acelasi timp in gura celuilalt? Nu vreau raspunsuri ironice sau rautacioase daca se poate e o problema serioasa.

6 răspunsuri:
| AleWhatever a răspuns:

Practica pe un manechin! laughing Glumesc. Multi spun ca iti trebuie experienta.Eu spun ca trebuie sa te lasi purtat de val, sa nu te gandesti la ce faci.Dca tot iti zici: omg, era sa ii musc buza, doamne mi-a mers limba nu stiu unde.Nu e bine, va iesi mai prost asa.Si chestia cum ca nu sti cum ar vrea sa te sarute.Iti vei da seama, sau daca nu, preia tu controlul usurel; D Sper ca am ajutatt :*

| AleWhatever a răspuns:

Practica pe un manechin! laughing Glumesc. Multi spun ca iti trebuie experienta.Eu spun ca trebuie sa te lasi purtat de val, sa nu te gandesti la ce faci.Dca tot iti zici: omg, era sa ii musc buza, doamne mi-a mers limba nu stiu unde.Nu e bine, va iesi mai prost asa.Si chestia cum ca nu sti cum ar vrea sa te sarute.Iti vei da seama, sau daca nu, preia tu controlul usurel; D Sper ca am ajutatt :*

| AleWhatever a răspuns:

Practica pe un manechin! laughing Glumesc. Multi spun ca iti trebuie experienta.Eu spun ca trebuie sa te lasi purtat de val, sa nu te gandesti la ce faci.Dca tot iti zici: omg, era sa ii musc buza, doamne mi-a mers limba nu stiu unde.Nu e bine, va iesi mai prost asa.Si chestia cum ca nu sti cum ar vrea sa te sarute.Iti vei da seama, sau daca nu, preia tu controlul usurel; D Sper ca am ajutatt :*

| PentruLiniste a răspuns:

Pai...limbile vor fii cam la mijloc amandoua.
Iti recomand sa nu-i bagi limba prea adanc in gura ca nu o sa-i placa.
Cel mai corect este sa-i spui adevarul.
Ai zis:,, Nu stiu daca el cand vrea sa ma sarute vrea sarut simplu sau frantuzesc"-nu te gandi ca el isi propune din timp sa te sarute intr-un fel....totul vine pur si simplu.

| cristynacris a răspuns (pentru PentruLiniste):

Ai dreptate pentru lininiste cum teo chema trebuie sa te lasi purtat de val
asta o sa fac si eu cu prietenul meu

| PentruLiniste a răspuns:

Fundita?big grin