| AngiiiBlake a întrebat:

Hei, am 16 ani. Dacă nu port sutien cât timp stau acasă, risc să mi se lase sânii? Menționez că am sânii destul de mari (grei).

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Nu! Dimpotriva, este mai sanatos sa nu porti sutien cat timp stai acasahappy Daca porti exista riscul sa ti se lase sanii mai tarziu happy Ft bine facihappy Nici eu nu port sutien acasa!

7 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut!
Eu nu am auzit niciodata de asa ceva. Adica, normal ca sanii ti se lasa odata ce avansezi in varsta, dar nu se intampla asa ceva daca nu porti sutien pe acasa, indiferent de marime! Eu zic ca nu e niciun risc de asa ceva!

| ζøvعღ a răspuns:

Din contra, daca porti sutien ti se lasa sanii, dar asa se zice, nu e o regula si nu cred in asta.Eu port sutien zilnic chiar si acasa si n-am nicio problema.Deci stai linistita:*. Sper ca te-am ajutat.

| EmySweety a răspuns:

Http://www.csid.ro/......i-4726278/
Aici gasesti mai multe despre ceea ce te intereseaza! :)

| M1hai a răspuns:

Probabil, adica depinde cat de marii ii ai happy daca miai arata o poza cu tine sau ceva iti spun exact ce trebuie sa faci, sau da-mi id-ul tau happy

| Dafuqq a răspuns (pentru M1hai):

rolling on the floor)))))))) Incerci sa o combini ma?laughing Pe net, chiar asalaughing Bun bravo te felicit

| M1hai a răspuns (pentru Dafuqq):

Ei si tu acum happy ideia e ca am incercat happy

| Walliku a răspuns:

Nu conteza daca porti sau nu sutien sani vor ramane la fel chestia este daca porti sutien iti vor metine sani cat mai sexy deci incerca sa porti sutien