| anonim_4396 a întrebat:

Hei.Am aproape 17 ani.Cum ar trebui sa ma imbrac la scoala?

Răspuns Câştigător
| Iziii:x a răspuns:

Sincer:]
cum iti place tiesmug
eu prefer blugi, un tricou mai coloratlove struck si conversilaughing
asta e stilul meuthinking

6 răspunsuri:
| DaniiWtf a răspuns:

In primul rand depinde de scoala dar eu te sfatuiesc sa te imbraci ceva in genu:Un tricou(camasa/bluza)comoda in culorile scolii (alb bleu, galben pal, albastru inchis, negru sau gri) si blugi de aceleasi culori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa te inbraci cum te simti tu bine si daca e obligatoriu respecta uniforma (daca vrei mai pune-i o insigna sau ceva de genu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa te inbraci cum te simti tu bine si daca e obligatoriu respecta uniforma (daca vrei mai punei o insigna sau ceva de genu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa te inbraci cum te simti tu bine si daca e obligatoriu respecta uniforma (daca vrei mai punei o insigna sau ceva de genu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa te inbraci cum te simti tu bine si daca e obligatoriu respecta uniforma (daca vrei mai punei o insigna sau ceva de genu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa te inbraci cum te simti tu bine si daca e obligatoriu respecta uniforma (daca vrei mai punei o insigna sau ceva de genu)