| MedyCoReEa2907 a întrebat:

Fetelor ajutati-ma! am 14 ani.Cum sa ma imbrac sa par mai slaba? am sunculite!

Răspuns Câştigător
| IndescribableChild a răspuns:

Negru slabeste. Poarta bluze care sunt stranse sub bust, astfei creezi efectul conic.
P.S Dungile verticale te inalta nu te fac mai slaba.

5 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

Mda si eu am 14 ani si sunt cam rotunjoara si crede-ma ca port toate felurile de hainetongue
Si blugi cu talie joasa,si cu talie inalta,si tricouri mulate, si mai largi, si bluze sport si elegante.
Si in colanti.
Deci in toate modurile posibilelaughing
Si sa stii ca, culorile inchise nu ma arata asa grasa.
Dar am vazut ca cineva ti-a zis sa nu porti blugi cu talie joasa.
Eu port dar la ei port de cele mai multe ori bluze sport/hanorac mai lung peste fund.
Cred ca stii de care spun.
Si ala nu o sa te arate asa grasatongue
Succes

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Culori inchise, dungi verticale si, in niciun caz, blugi cu talie joasa, ca aia scot suncile si de unde nu-s.

| aDDa_4644 a răspuns:

Parerea mea pune-te pe slabit, si dupa aia imbraca-te cum dorestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dungi verticale. Si abdomene.

| kida_1642 a răspuns:

Pai in nici un caz nu poti arata foarte slaba cu orice te-ai imbraca dar incearca culorile inchise [negru, violet.] si in nici un caz albwinking si nu purta blugi cu talie joasa si cu bluze stramte, poarta ceva in care tu te simti lejerawinking