| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am facut o boacana de dimineata... mi-am rupt cardul pe care primeam bursa x_X!(din greseala.era in portofel si l`am indoit >:" ) Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| levelup a răspuns:

In primul rand mergi la banca care ti la eliberat si acolo primesti un formular de completat pentru reprimirea cardului si apio astepti pana il trimit cei de la sucursala centarla ( poate dura 5-7 zile.
banii poti sa ii scoti oricum de la oficiul bancii respective direct din cont cu buletinul tau.
http://zoompro.weebly.com/index.html

3 răspunsuri:
| alessutz11 a răspuns:

De obicei bancile inlocuiesc cardurile (pierdute, deteriorate si mai stiu eu cum) cu unele evident noi cu acelasi cont. Si mama a pierdut cardul odata.

| Dramaa a răspuns:

Daca nu mai este functional mergi la banca care ti la eliberat si iti va da altul cu acelasi cont si vei primi bursa in continuarehappy