| Roxana1000Roxy a întrebat:

Hei, am nevoie de mare, mare ajutor!
Eu am o cea mai buna prietena iar toată vara nu ne-am întâlnit( poveste lunga) iar in toamna sper sa pot sa ajung inapoi acasa si vreau sa ii iau un cadou, dar nu stiu ce
I-am luat deja un lănțișor din ala cu best friends si nu mai stiu ce sa mai iau vreau sa fie ceva special.
Iar acum sa spun cate ceva despre ea:
Este fata de preot

1 răspuns:
| Elenina356 a răspuns:

Gandeste-te la pasiunile ei si ia-i ceva care corespunde acestora. Ai putea, de asemenea, sa creezi tu un cadou (cutie de bijuterii, colaj cu fotografi si paiete, etc).