| justme1221 a întrebat:

Asta toamna am fost oarecum cu un baiat, ne-am indepartat din cauza ca eram copilaroasa... Dupa putin timp il uitasem ca iubit si ne intelegeam f. bine pot sa spun ca suntem Best Friends. Ma intelege mereu. Intr-o zi recent m-a scos in oras cu inca 2 prieteni si si-a cerut scuze in fata lor ca ar fi gresit etc, mergeam tinandu ne de mana, la un moment dar m-a intrebat ce parere mai am despre el si am fost glumeata ca sa nu mai creada ca ma indragostesc repede ca atunci. Si cand ajung acasa poc scanteia. Vreau sa il scot azi afara, trebuia sa iesim si ieri dar a uitat sa ma anunte...si nu stiu cum sa ii spun adica el e mai romantic asa, i as spune si la telefon sau pe mess dar nu vreau sa ma comport ca o fricoasa si mi-e teama de reactie si de respingere, cum sa ii spun?

2 răspunsuri:
| Maaariiiiiaaaaa a răspuns:

Nu o sa te respinga. Ii poti spune ca te-ai gandit mai bine si ai vrea sa ii mai dai o sansa..Si ca sa il scoti afara ii spui ca pur si simplu ca te-ai plictisit in casa si vrei sa va vedeti. :*

| justme1221 explică (pentru Maaariiiiiaaaaa):

M-ai facut putin sa zambesc, dar acum astept sa intre si sa il intreb, mi-e atat de teama si nu ma recunosc, eu sunt curajoasa de felul meu.