| iubesteOrezul a întrebat:

Hei. Am o cartela de Orange si am o optiune de la Orange prepay. Si nu mai am minute in Vodafone si nici mesaje si nu pot sa imi reinacrc cu credit pentru ca telefonul meu isi face update-ul si imi ia tot creditul. Ce sa fac? Pot avea 2 optiuni active simultan. Helpppp.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreea9701 a răspuns:

Da poti avea 2 optiuni

| vasilev a răspuns:

Opresi serviciul de date inainte sa faci reincarcarea. sau faci un nou punct de acces(APN-setari) eronat. dupa ce activezi optiunea dorita, acorzi accesul si la date