| anonim_4396 a întrebat:

Hei! am o intrebare care ma macina rolling eyes. plac un baiat iar cea ma buna prietena a mea stie,.dar observ ca in ultima vreme ea se da mereu la el, ..desi o zis ca pentru mine nu o sa o mai face, ..totusi o face. si stie ca ma deranjeaza.toata lumea zice ca eu arat ma dragut ca ea, ..la fizic. la comportament eu is genu care mai comenteaza, ..mai plefturista. bine, ..in limita bunului simt. ea e mult mai cuminte. de ce lui ii place de ea, ..mai mult, ..sau asa cred pentru ca ea e in clasa cu el, ..deci isi permite mai multe, ..sa stea in brate la el etc, ..eu nu pentru ca debea am legat 2 vorbe. cum il fac sa se uite la mine? pentru baieti: conteaza cum arata fata?thinking la corp ma refer

1 răspuns:
| S1mboll a răspuns:

Iti spun parerea me
Unu la mana nu este o prietena adevarata atat timp cat stie ca il placi si ea se da la el
Si in al doilea rand da conteaza si corpul unei fete dar in opinia mea conteaza si sufletul ei(comportamentul ei ..etc)